Осучаснюють та покращують умови: Тарас Кучма з робочим візитом побував у Стебницькій лікарні

17 Грудня 7:12

Днями міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно з керівником відділу охорони здоров’я Володимиром Чубою з робочим візитом побували у Стебницькій міській лікарні.

Основна мета зустрічі – оглянути як ведуться ремонтні роботи у хірургічному відділенні та коридорі, який сполучає поліклініку та стаціонар, та де нещодавно відкрили новий кабінет комп’ютерної томографії. Також очільник громади поспілкувався з керівником закладу Наталією Стецик щодо змін, які відбуваються в ході медичної реформи, хід справ у лікарні, інтенсивність та різновид операцій, які проводять у медичній установі. Оглянули і хід ремонтних робіт у хірургічному відділенні.

Ваша лікарня з кожним роком потужно розвивається та стає передовою у нашому регіоні. Ваш персонал постійно здобуває нові знання, проводяться ремонти в операційних, палатах та коридорах, з’являється нове медичне обладнання. Усі ці кроки засвідчують, що Стебницька міська лікарня на шляху правильних змін та удосконалень з турботою про своїх пацієнтів, – наголосив Тарас Кучма.

Окрім цього, медики поділились з посадовцями планами щодо ремонту приймального відділення та того, як там планують облаштувати сучасний простір для пацієнтів.

В межах візиту посадовці також поцікавились роботою нещодавно відкритого психоневрологічного відділення. За словами медиків, відділення функціонує на усіх потужностях та з повною зайнятістю палат. На даний момент у стаціонарі перебуває 15 пацієнтів.

Перейти до вмісту