Оновлений статут громади Дрогобича на розгляді: Є 12 днів для внесення пропозицій

11 Жовтня 10:04

Місто солі матиме оновлений статут, який розробляють спільно з громадськістю та за підтримки Ради Європи у межах розвитку програми «Дрогобич — Smart City».

Статут громади є надзвичайно важливим для міста та людей, які у ньому живуть. У громадах, де він уже працює, неофіційно його називають своєрідною конституцією міста. У цьому документі не тільки описується те, як місцеві ради повинні працювати, але й те, як громадяни можуть взяти участь у процесі прийняття рішень органами місцевого самоврядування.

Уже наприкінці цього року документ ухвалять, однак спершу він пройде публічні обговорення серед дрогобичан у різних форматах.

Від учора, 10 жовтня, напрацьований робочою групою проект Статуту громади Дрогобича опубліковано для збору пропозицій.

Завдяки е-сервісам, які функціонують на Інтернет-порталі ДМР, впродовж наступних 12 днів дрогобичани мають змогу у режимі онлайн внести свої пропозиції до проекту оновленого Статуту громади міста.

Для цього необхідно скористатись е-сервісом «Консультації з громадськістю», перейшовши у рубрики «Smart City» — «Електронні консультації» — «Проект оновленого Статуту міста Дрогобича».

Після обговорення на е-консультаціях, 23-24 жовтня спільно з фахівцями Ради Європи проект Статуту пройде публічні обговорення з дрогобичанами та депутатським корпусом міста у межах круглого столу.

Чат-бот Гаряча лінія