Електронні консультації

За допомогою цього сервісу ви можете брати участь в обговоренню рішень міської ради, опитуваннях та консультаціях.

Як скористатись?

Як зареєструватися, щоб приймати участь в консультаціях
1. Заходите на портал E-dem.tools та обираєте “Авторизація”
2. Далі проходите ідентифікацію:

3. Вносите дані (номер телефон та смс код)
4. Вносите дані згідно форми (e-mail, П.І.П., логін і т.д)

5. Підтверджуєте.

Інформація

Електронні консультації проводяться на засадах добровільності, інклюзивності, відкритості, прозорості, свободи висловлювань, політичної неупередженості та з обов’язковим розглядом пропозицій та коментарів, поданих під час їх проведення. Результати проведення е-консультацій враховуються Виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради під час прийняття остаточного рішення і в подальшій їх роботі. Згідно рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 21.02.19 е-консультації є офіційним е-сервісом для вивчення думки громадян міста.

 

Е-консультації проводяться у формі: 

– електронного обговорення нормативно-правового акту – це оприлюднення проекту нормативно-правового акту органами місцевого самоврядування з  можливістю коментування документу учасниками е-консультації та внесенням власних коментарів.

– електронного опитування – це проведення опитування задля виявлення громадської думки з питань, віднесених до відання місцевого самоврядування. Електронне опитування може мати як просту форму (певна кількості питань із закритим переліком варіантів відповідей, опитувальник з одним варіантом відповіді, з декількома варіантами відповіді) так і складну форму (опитувальник з можливістю редагуванням відповідей; з налаштуванням діапазону балів оцінки або рейтингування).

– електронної консультації з громадськістю – це оприлюднення пропозиції щодо вирішення певного питання з  можливістю коментування учасниками  е-консультації та внесенням власних коментарів.

 

Сервіс працює згідно рішення виконавчого комітету № 53 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про затвердження Положення про електронні консультації та опитування в місті Дрогобич”

Типові питання

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту