Звертаємось до мешканців Дрогобицької громади! Не поселяйте невідомих осіб! Всі переселенці повинні бути обліковані!

1 Березня 12:01

Сьогодні Україна всіма можливими способами захищається від російського загарбника. Чимало міст перебувають зараз в зоні активних бойових дій, під ворожими обстрілами опинилось мирне населення України.

Протягом останніх днів до нашої громади переїхало чимало людей, які вимушено покидають власні домівки, рятуючи життя.

При розміщенні переселенців ми керуємось чіткими правилами – поселяємо лише жінок та дітей. Чоловіків, віком від 18 до 60 років ми не приймаємо! У разі супроводу сім’ї чоловіком – даємо йому один день на відпочинок і одразу ж скеровуємо у військкомат чи територіальну оборону.

Однак, наголошуємо, що далеко не всі люди їдуть до нас офіційно! Зараз у Дрогобичі та Дрогобицькій громаді поселилось дуже багато заїжджих осіб, які ніде не реєструються. Поміж ними – чимало чоловіків, які неофіційно орендують житло та уникають військового призову.

Не виключено, що поміж ними можуть бути і диверсанти.

Звертаємось до усіх мешканців Дрогобича, Стебника та сіл Дрогобицької громади з проханням проявити свідому позицію та долучитись до виявлення таких осіб.

Задля уникнення самосудів зі сторони місцевого населення, наполегливо просимо – не поселяти в своїх домівках заїжджих чоловіків чи будь-які підозрілі групи осіб!

У разі, якщо Вам відомі конкретні факти поселення таких осіб – просимо одразу ж фіксувати їх та повідомляти поліцію (102).

У випадку появи невідомих осіб у селах нашої громади – інформуйте про це старост, адже кожна тимчасово переміщена особа повинна бути облікована.

Облік осіб проводить управління соціального захисту населення Дрогобицької міської ради (площа Ринок, 1).

Ми всі повинні згуртувати зусилля та бути пильними. Задля безпеки та спокою в нашій громаді!

Задля підтримки наших воїнів та спільного захисту нашої України!

Дякуємо усім за розуміння!

Слава Україні!

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту