Допомога від найменших: дитячі блокпости у Дрогобичі продовжують збирати кошти на ЗСУ

6 Липня 8:58

Вчора, 5 липня, у стінах Ратуші прийняли почесних гостей — юних патріотів, які власними силами збирають кошти для захисників України.

Школярі на вулиці Княгині Ольги облаштовують блокпост для водіїв та запрошують їх долучатись до збору коштів на потреби ЗСУ. Автомобілістів діти просять назвати кодове слово «паляниця». Хто називає пароль правильно — проїжджають далі, а ті, хто не знає його — дають символічну пожертву в скриньку.

Як зазначила керівниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко, це вже не перший збір від дітей з цього району.

Ці дітки у нас вже втретє. Можна сказати, що це засновники такої ініціативи у Дрогобичі, адже вони перші почали таку благочинну справу. Ми дуже радіємо, що наше майбутнє покоління росте таким свідомим та патріотичним, оскільки їм важливо бути причетними до спільної справи. Це їхнє щире бажання, власна організація та наполегливість. Ми навіть попросили їх зробити чергову перерву — відпочити самим та, щоб мешканці цього району не сприйняли негативно цю акцію, — прокоментувала Олександра Пашко.

Зустрівся та поспілкувався з школярами і міський голова Дрогобича Тарас Кучма, який високо оцінив таку благочинну ініціативу та висловив вдячність від себе та від всіх воїнів. На зустрічі діти спільно з очільником міста вирішили скерувати зібрані кошти, а це 1390 гривень, на придбання тактичних навушників для наших захисників.

Додамо, блокпости по місту в підтримку ЗСУ юні дрогобичани облаштовують на різних вулицях. Усі кошти діти відповідально збирають, ведуть облік та спрямовують на потреби бійців. Зокрема, пропускні пункти раніше облаштовували на вулиці Володимира Великого та у районі відпочинкового комплексу «Залісся».

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту