Дрогобицький осередок хортингу

Керівник:
ДЕНИС ІВАНИЦЬКИЙ

Контакти

тел. 097-29-62-553

Хортинг – молоде українське бойове мистецтво, засноване у 2009 році Едуардом Єрьоменком. Спорт, назва якого походить від острова Хортиця, задуманий як цілісна система виховання, покликана змалку дітям прививати потребу постійного зміцнення та вдосконалення фізичного та духовного здоров’я. Плюси хортингу в тому, що в ньому гармонійно поєднується комплексна підготовка спортсмена: ударна та борцівська техніка, елементи акробатики та роботи зі зброєю. Тренування та змагання з хортингу проводяться в трьох розділах. Для тих хлопців і дівчат, хто бажає відчути адреналін поєдинку та боротьби є розділ «Двобій». Хто більше акцентується на акробатиці та техніці бойового мистецтва, виступає в розділах «Форма» та висококоординаційному розділі «Показовий виступ», який поєднує високу особисту техніку, роботу з партнером та кидки, і роботу зі зброєю.
Хортинг постійно і стрімко розвивається – за декілька років Українська Федерація хортингу охопила фізкультурно-оздоровчою та навчально-тренувальною діяльністю всі регіони України і має свої представництва в усіх областях України, Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі, тісно співпрацює з Міністерством молоді та спорту України, виховала десятки майстрів спорту України.
Дрогобицький осередок хортингу заснований та зареєстрований у лютому 2012 року. Засновником та Президентом осередку є майстер спорту України з хортингу, керівник розділу «Показовий виступ» Української Федерації хортингу Денис Іваницький. Осередок, який розпочинався з десятка спортсменів, сьогодні налічує близько сотні хортінгістів, наймолошим з яких немає і п’яти років. Юні і дорослі спортсмени Дрогобицького осередку хортингу є призерами Чемпіонатів України та Європи.

Чат-бот Гаряча лінія