Художня школа

6R4V5283

 

Дрогобицька дитяча художня школа

Загальні дані

Адреса школи: 82100, м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 37

Форма власності: державна

Відомча належність: відділ культури та мистецтв Дрогобицької міської ради

Рік відкриття школи: 1982

Директор школи: Шимко Ігор Романович

Моб. телефон: 0984658067

Заступник директора з навчальної роботи: Басараб Вікторія Іванівна

Моб. телефон: 0980618256

Робочий телефон:  (244) 2 – 05 -15

Ел.адреса:    [email protected]

Історія дитячої художної школи

Історія ДДХШ

Дрогобицька дитяча художня школа заснована 1982 року. Перший директор школи Петро Гейдик. Від перших днів школа не тільки навчає своїх учнів малювати, створювати скульптури та графічні композиції тощо. Тут іще вельми серйозно й глибоко викладають історію мистецтва та зодчества, вчать розумінню прекрасного, виховують високодуховних людей. Всього 500 вихованців налічує школа в 2016 році.

Навчальний процес забезпечують 22 викладача, 20 з них мають повну вищу освіту, 2 – базову вищу. 11 викладачів школи мають вищу кваліфікаційну категорію викладача та 5 викладачів – педагогічні звання «старший викладач» та «викладач-методист»

     Учні школи – учасники регіональних, всеукраїнських і міжнародних виставок та конкурсів. Про школу  вже знають і в Японії і в Китаї. Добрі стосунки склалися також з колегами з Польщі, Чехії, Білорусії, Болгарії, Словенії. В Центральній Європі постійно цікавляться новинами школи. Дитяча художня школа з радістю приймає гостей із столиці. Наші гості були напрочуд подивовані й приміщенням, і взагалі всім, що побачили тут. Відомий науковець, доктор філософії, професор Віктор Малахов сказав тоді: «Дивно, як вдається впродовж понад трьох десятиліть цьому острівцеві духовності і вічних цінностей так успішно виживати та функціонувати. Вам, дрогобичанам, і в столиці багато хто міг би позаздрити. Це ж і справді диво: державна школа, а має такі можливості й постійно збільшує кількість учнів. Хто би міг подумати, що в такому місті так багато справжніх талантів.» А їх, отих талантів,  і справді не бракує. Зі стін школи вийшли Тетяна Коваль, яка зараз працює в Києві (ткацтво, живопис), однак часто виставляється в рідному місті, Олександр Гейдек-молодший, відомий графік, Мар’яна Черевична, сестри Юлія та Настя Стуканови, Назар Хомик, Наталя Ридванецька (Лебідь, Андрій Боднар, Люба Летнянчин, Максим і Денис Чирки, Олеся Сікора(викладач школи) член спілки художників України і ще чимало обдарованих особистостей. Звісно, не кожен пов’язав себе з малярством, скульптурою чи графікою, однак отриманий в художній школі свій слід у душах вихованців залишило назавжди. За останні 5 років (за наявною інформацією) у вищих навчальних закладах образотворчого мистецтва навчаються 43 випускники ДДХШ.

 Школа забезпечена належною матеріально-технічною базою та навчально-методичною літературою.

 У 2008 році ДДХШ з відзнакою пройшла державну атестаційну експертизу.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту