Звернення міського голови Дрогобича Тараса Кучми щодо сміттєвої кризи та підпалів сміття на території міста

Дорогі дрогобичани!

Ситуація з накопиченням сміття у нашому місті та його утилізація — проблема номер один, над вирішенням якої ми працюємо.

Вчора мною було скликано екстренне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час засідання ми прийняли рішення звернутися до Президента України, Кабінету Міністрів України, Львівської обласної державної адміністрації щодо надання допомоги у вирішенні ситуації з вивозом твердих побутових відходів з міста.

Також сьогодні ми звернулися до Львівської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо проведення виїзного засідання комісії спільно з керівництвом міст Борислава, Самбора, Стрия та Миколаєва щодо сприяння у тимчасовому вивезенні сміття впродовж трьох місяців на їх полігони на період оформлення документів щодо виділення додаткової земельної ділянки для складування твердих побутових відходів міста Дрогобич.

Щиро вірю, що кожен з вас розуміє, що сьогодні господарське питання з утилізації сміття перетворили у велику політичну гру. В той час, коли ми шукаємо усі можливі варіанти вирішення проблеми, на вулицях міста один за одним загоряються сміттєві майданчики. Все це знімається на відео і тут же вкидується в мережу Інтернет. Це не що інше як провокації. Тому я закликаю гарячі голови схаменутися, адже своїми діями ви наближуєте місто до екологічної катастрофи. Перестань заради своїх амбіцій ставити на терези життя і здоров’я громади міста Дрогобича, а особливо дітей.

Від 9 лютого ми намагалися втримати ситуацію, однак нині вона стала патовою. Тому я в черговий раз закликаю всі сторони перестати маніпуляції на темі сміття і сісти за стіл переговорів та напрацювання єдиного рішення щодо виходу з цієї кризової ситуації.

Маніпуляції можливі там, де нема єдності!

Міський голова Дрогобича     Тарас Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: