Вони знову на висоті: Юлія Пилип’як та Олександра Табачинська – абсолютні чемпіонки континенту з акробатики

Вчора з тріумфом повернулися до рідного міста дві наші чарівні краянки Юлія Плип’як (студентка факультету фізвиховання ДДПУ імені Франка) та Олександра Табачинська (учениця Дрогобицької гімназії імені Лепкого), вихованки відділення акробатики Дрогобицької дитячо-юнацької школи спортивної школи імені Боберського.
Днями вони буквально «порвали» стару матінку-Європу й зворохобили спортивну громадськість та вболівальників, адже на 28 Чемпіонаті Європи зі спортивної акробатики серед дорослих та юніорів, що відбувався в польському Ряшеві, показали найвищі майстерність та клас і отримали заслужене золото серед юніорів. І цієї звитягою тепер уже перейшли до «спільноти» дорослих, й уже наступні змагання для Юлі та Саші будуть справді дорослими.
В престижних змаганнях взяли участь представники 15 країн.
На початку змагань наші спортсменки випереджували на 1,4 бала команду Великої Британії, та раптом сталася несподіванка й вперед вийшли білоруски та росіянки. Та вже в другій вправі їм рівних не було. І у підсумку вони все ж довели, що найкращі дівчата не лише в Україні, але й найвправніші та найартистичніші юні акробатки Старого Світу. Такого успіху ДЮСШ наша не мала за всі роки Незалежности. Адже одна річ – успішний успіх командний, інша – отака яскрава індивідуальна перемога.
Друге місце посіли британки, на третьому опинились спортсменки з Португалії.
Сьогоднішній успіх знаменитої пари Пилип’як-Табачинська (тренери Оксана та Жанна Жгути) – спільний для всієї школи від технічних працівників до керівництва школи, тому всім по поверненні так дякували юнки-переможниці.
Зустрічала вчора  їх уся школа, посадовці ратуші на чолі з двома заступниками очільника міста. Щиро вітав спортсменок директор школи Іван Файчак.
Отримали Юлія та Олександра від міста розкішні троянди та цукерки, при цьому віце-голови наголошували, як багато важить перемога в Ряшеві для всього міста, для іміджу Дрогобича.
Як на нас, вартують спортсменки більшої уваги та дещо інших презентів та заохочень. Цьогоріч не в одних змаганнях брали участь, рік був непростий і виснажливий, а вже скільки сил забрали підготовка та участь у Чемпіонаті Європи. То чи не вартувало б нагородити дівчат поїздкою кудись на гарну оздоровчу базу, щоби змогли відновитись і по-справжньому відпочити?
Ми вітаємо наш славний дует, їхніх наставників і усю спортивну школу з такою великою подією та перемогою й зичимо не менших успіхів на найближчому Чемпіонаті світу.