«Таємниці підземель Дрогобицької ратуші» — одна з 12 найкращих театралізованих екскурсій в Україні. ФОТО. ЗМІ

Зима – пора чудес і перетворень. Саме у цю пору року найпростіші речі виглядають особливо, тому навіть невелика подорож стане справжнім сплеском нових емоцій і вражень.

Провести вихідні нетрадиційно, а заодно збагатитися новими знаннями пропонуємо на театралізованих екскурсіях, які стали справжнім трендом нинішнього туристичного сезону в Україні. Zruchno.Travel зібрав 12 найцікавіших варіантів і з задоволенням розповість, де можна пройти крізь стіни, зустріти справжнього ката і спробувати князівські частування.

Однією з 12 найкращих театралізованих екскурсій в Україні Zruchno.Travel відзначають екскурсію, яку організовує Туристично-інформаційний центр Дрогобича — «Таємниці підземель Дрогобицької ратуші».

«Говорячи про цікаві театралізовані екскурсії, не можна не згадати старовинне місто Дрогобич. Детальніше дізнатися про його туристичні родзинки допоможуть у Туристично-інформаційному центрі Дрогобича, який розташовується в будівлі міської ратуші. Співробітники розкажуть про головні визначні пам’ятки міста і підкажуть найкращі місця для зупинки. Тут же можна замовити вечірню екскурсію, під час якої таємничий Годинникар проведе в підвали ратуші, де чекає грізний кат, і в Музей ваг, де зберігаються різні експонати, в числі яких – відьомські ваги. Потім гостям доведеться подолати 156 сходинок, щоб піднятися на оглядовий майданчик і насолодитися вечірнім містом із висоти. Далі – захоплююча прогулянка містом, цікаві історії від пана Годинникаря і на завершення – дегустація ароматної кави з дрогобицькою сіллю в місцевій кав’ярні. Замовити екскурсію можна тут.», — саме так описують екскурсію у Дрогобичі представники Zruchno.Travel.

Деталі щодо екскурсії можна дізнатися у ТІЦі:
площа Ринок, 1 (приміщення міської Ратуші)
тел. 0 (97) 786 60 09
http://drogtravel.com
drogo.centr@gmail.com
www.facebook.com/drogo.centr

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: