Про надання дозволу на укладення договорів особистого строкового сервітуту та продовження договорів особистого строкового сервітуту

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ___________ 2017 року № _____

Про надання дозволу на укладення
договорів особистого
строкового сервітуту та
продовження договорів
особистого строкового сервітуту

Розглянувши клопотання фізичних та юридичних осіб, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 64 від 21.04.2017 р.), керуючись ст. 12, ч. 2, 3, 7, ст.ст. 118, 123, 124 Земельного кодексу України, і відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати згоду на продовження договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи малих архітектурних форм:
1.1. КП «Дрогобицький ринок» (В. Білоган) надати згоду на продовження договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи малих архітектурних форм загальною площею 200 кв.м. та групи малих архітектурних форм загальною площею 300 кв.м. на вул. Малий Ринок (згідно з паспортом прив’язки), строком на 5 років.
2. Надати згоду на укладення договорів про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення МАФ:
2.1. ФОП Павлюху Андрію Богдановичу, прож. на вул. Самбірській, 108, кв. 70, на укладення договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми на територію (об’єкт благоустрою) в м. Дрогобич на вул. В. Великого (стаціонарна мала архітектурна форма), площею 18 кв.м.
2.2. ФОП Федуняк Наталії Євгенівні, прож. на вул. Грушевського, 42/4, кв. 8, на укладення договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми на територію (об’єкт благоустрою) в м. Дрогобич на вул. М. Ринок (стаціонарна мала архітектурна форма), площею 9 кв.м.
2.3. ФОП Янко Анні Іллівні, прож. на вул. Дорошенка, 16, на укладення договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми на територію (об’єкт благоустрою) в м. Дрогобич на вул. М. Грушевського (біля будинку № 83), (стаціонарна мала архітектурна форма), площею 30 кв.м.
2.4. Нечипіру Володимиру Михайловичу, прож. на вул. Лесі Українки, 94, на укладення договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми на територію (об’єкт благоустрою) в м. Дрогобич на вул. на вул. Лесі Українки (стаціонарна мала архітектурна форма), площею 15 кв.м.
3. Юридичним та фізичним особам, зазначеним в п. 1, 2 цього рішення, звернутись у відділ Держземагенства у м. Дрогобичі для отримання витягу про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок та укласти договори особистого строкового сервітуту з Дрогобицькою міською радою на відповідну територію (об’єкти благоустрою).
4. Особам, зазначеним в п. 2 цього рішення, звернутись у відділ містобудування та архітектури для оформлення паспорту прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення для ведення підприємницької діяльності. Відповідальність за відповідність розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення для ведення підприємницької діяльності паспорту прив’язки покласти на заявників.
5. Фізичним та юридичній особі, зазначеним в п. 1,2 цього рішення, забезпечити реєстрацію відповідних договорів згідно з чинним законодавством.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

Міський голова Т. Кучма

Читайте також: