Під час прибирання сміття на вул. Млинарській з контейнера дістали дохлу корову, — Андрій Янів поінформував депутатів ДМР про те, як прибирають місто від сміття. ФОТО. ВІДЕО

5 Липня 0:00

https://youtu.be/5YzTxTyUVcY

З 25 травня з вулиць міста Дрогобича розпочали вивозити сміття. Це стало можливим після процесу у переговорах між керівництвом Дрогобича та Львівської обласної державної адміністрації.

Про це у четвер, 5 липня, під час засідання сесії Дрогобицької міської ради повідомив керівник КП «Комбінат міського господарства» Андрій Янів.

За минулий тиждень з вулиць міста вивезено 657 тонн. Як приклад Андрій Янів зазначив, що раніше у день з міста вивозили в середньому 35 тонн. Лише за один день з одного сміттєвого майданчика на вулиці С. Наливайка було вивезено 47 тонн ТПВ. Також проблемною залишається вулиця Володимира Великого, де сміття після прибирання накопичується миттєво. Тому у КП «КМГ» переконані, що сміття на майданчиках міста — не лише з Дрогобича, а й звозиться з довколишніх сіл. Про це також свідчать непоодинокі випадки, коли мешканців сіл було «спіймано на гарячому» під час розвантаження сміття.

Цього тижня з вулиць міста прибрали у понеділок 105 тонн, у вівторок — 131 тонн, у середу — 159 тонн. Це свідчить про те, що ситуацію вдалося зрушити з місця. Сьогодні прибирають вулицю Самбірську, завтра — вулицю І. Франка. У найближчі дні прибиратимуть сміття з вулиць М. Грушевського, Самбірської та приватних секторів міста.

Також посадовець повідомив приголомшливу інформацію, яка ще раз підтверджує факт звезення сміття з сіл району — те, що під час прибирання сміттєвого майданчика на вулиці Млинарській з контейнера витягнули здохлу корову.

На це міський голова Тарас Кучма також звернув увагу присутніх у сесійній залі, зазначивши, що кожен дрогобичанин платить зі своєї кишені за вивіз сміття, яке накопичилося на вулицях міста: і за своє, і за те, що завозиться з довколишніх сіл. Така ситуація не припустима. Відтак міський очільник закликав дрогобичан  об’єднати зусилля, а не займатися чварами один проти одного.

На завершення свого виступу Андрій Янів закликав депутатів до активного спілкування та роз’яснення мешканцям міста ситуації, яка склалася, та шляхів її вирішення. Окрім того, посадовець звернувся до громади з проханням не критикувати працівників КП «КМГ», які і так виконують нелегку роботу.

Сміттєвий майданчик на вулиці Млинарській (4 та 5 липня 2018року)

 

 Сміттєвий майданчик на вулиці С. Наливайка (4 та 5 липня 2018року)

 

Сміттєві майданчики на вулиці В. Великого, які недавно прибрали (5 липня 2018року)

 

Чат-бот Гаряча лінія