До відома мешканців Дрогобича та громадян, які бажають отримати земельні ділянки для будівництва житлового будинку


Дрогобицька міська рада доводить до відома усіх громадян міста Дрогобича, які бажають одержати земельні ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд наступне:

Рішенням Дрогобицької міської ради від 03.10.2017 року № 871 було затверджено Положення «Про порядок виділення громадянам земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва» у відведеному кварталі забудови відповідно до Детального плану території в районі вулиці Паркової у місті Дрогобичі. Згідно з цим Положенням, виділення земельних ділянок громадянам для будівництва житлового будинку буде здійснюватися за  умови укладення договору з проектування та забудови інженерно – транспортної інфраструктури індивідуальної забудови кварталу з КП «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради (В. Бохонок). Вартість проектування та будівництва інженерно – транспортної інфраструктури, згідно з рішенням міської ради від 20.10.2017 р. № 905 «Про будівництво інженерно-транспортної інфраструктури будинків котеджного типу по вул. Парковій в м. Дрогобичі», та відповідно до розробленої проектно – кошторисної документації на забудову інженерних мереж у кварталах, для однієї земельної ділянки в кварталі на вул. Парковій становить 318 516,15 грн. Виділення земельних ділянок буде здійснюватися після повної оплати, згідно з укладеним договором вартості робіт з проектування та будівництва інженерно – транспортної інфраструктури.

Заява на виділення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва подається через загальний відділ Дрогобицької міської ради (Бланк заяви знаходиться у загальному відділі Дрогобицької міської ради каб. №1).

У заяві вказується:
•    прізвище, ім’я, по батькові заявника;
•    адреса проживання; контактний телефон.

До заяви додаються наступні документи:
•    документ, що посвідчує особу (ксерокопія паспорта – 1,2,11,12,13 сторінка);
•    копія ідентифікаційного коду;
•    довідка з Відділу у місті Дрогобичі Міськрайонного управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області про невикористання права на безоплатну приватизацію земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку;
•    надання згоди на укладення угоди із Замовником на проектування та забудову інженерно-транспортної інфраструктури індивідуальної забудови кварталу.

У кварталі на вул. Парковій пропонується 67 земельних ділянок.

Надання земельних ділянок буде здійснювати згідно з наведеним вище положенням.

Організатор — Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради, розташований за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 52, телефон 2-25-35, режим роботи: понеділок-четвер з 8:00 год. до 12:00 год., з 12:45 год. до 17:00 год.; п’ятниця з 8:00 год. до 12:00 год., з 12:45 год. до 15:45 год..

Початок прийому документів з 10 листопада 2017 року.

Додатково інформуємо, що із зазначеним вище Положенням та з рішенням виконавчого комітету від 19.10.2017 р. № 235 «Про затвердження проекту «Детального плану території в районі вул. Паркової в м. Дрогобичі» можна ознайомитися на сайті Дрогобицької міської ради (drogobуch-rada.gov.ua).

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: