Звернення Тараса Кучми до Володимира Зеленського. ВІДЕО

20 Серпня 0:00

https://www.youtube.com/watch?v=K-TRsY-u__E&feature=youtu.be

“Шановний пане Президенте, зробіть все можливе для того, аби розблокувати кошти, які мають надійти з Державного фонду регіонального розвитку. Надіємося на Вашу допомогу”, — Тарас Кучма звернувся до Володимира Зеленського з приводу припинення фінансування виконання будівельних робіт на центральній площі Дрогобича, яку реконструюють у межах проекту ДФРР.

Нагадаємо, Офіс президента заблокував фінансування місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток задля недопущення неефективного використання бюджетних коштів у рамках проектів, що несуть корупційні ризики.

Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на Офіс президента.

У публікації економічної правди зазначають, що тимчасове призупинення фінансування рішень уряду зроблено з метою перевірки ефективності використання бюджетних грошей, запланованих на передбачені розпорядженнями інфраструктурні проекти.

“З метою забезпечення добробуту українців проекти, на які виділено фінансування вказаними вище розпорядженнями, будуть переглянуті новим складом Кабінету міністрів. За умови виявлення порушень чи корупційних ризиків проекти будуть відкориговані, а підозрювані притягнуті до відповідальності. Заплановані інфраструктурні проекти будуть реалізовані у найшвидші терміни”, – йдеться у відповіді Офісу Зеленського на запит ЕП.

За даними Офісу Президента, Кабінет міністрів вивчає питання.

Як повідомлялося, Кабмін затримує містам виплату 7,6 мільярда гривень із фонду регіонального розвитку та 2,5 мільярда гривень субвенції на соціально-економічний розвиток.

Деталі у публікації: Економічна правда: У Зеленського пояснили, чому заблокували фінансування містам

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія