Звернення Дрогобицької міської ради від 17 лютого 2017 року

Президентові України
Петрy Порошенку,
Голові ВР України
Андрію Парубію,
Прем’єр-міністру України
Володимиру Гройсману

Звернення

Шановний пане Президенте, український народ не раз за час незалежності підтверджував своє право бути вільною і свобідною європейською нацією. Проте на межі 2013-2014 рр., майже на 25-й річниці незалежності, Україна, здавалося б у „цивілізованому” світі, заплатила найвищу ціну за свої вільнолюбні устремління і, на превеликий жаль, надалі жертвує найкращими синами й доньками. Очевидно, що тоді у 2013 р. йшлося не стільки про євроінтеграцію, а насамперед про людську гідність і гідність української нації та побудову сильної правої держави, звільнену від проросійських продажних політиків та олігархічності. Адже саме дії останніх привели Україну до руїни.
Ми, депутати Дрогобицької міської ради, висловлюємо глибоку занепокоєність з приводу відсутності державної політики щодо фактично окупованої території частини Донеччини та Луганщини.
Внаслідок відсутності чіткої політики стали можливими:
— Торгівля з окупантом, яка в умовах війни є неприпустимою. Закликаючи світ посилити санкції проти Росії, Україна не має права торгувати з вбивцями наших людей.
— Фінансування підприємств на окупованій території, які працюють виключно з дозволу окупаційної влади незалежно від місця реєстрації підприємств, бо контролювати будь-що на окупованій території може лише окупант.
— Невизнання відповідальності Росії за розпочату війну проти мирної України, оскільки протягом 3-х років не визнана окупація, а Росія зникає з офіційних документів уряду України як джерело війни.
Більше того, затверджений 11.01.2017 розпорядженням уряду План заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, передбачає фінансування підприємств на окупованих територіях!
Така політика держави викликає обурення людей, проявом якого стала блокада добровольцями торгівлі з окупованими територіями. Люди, які в 2014 році захистили державу, що не мала спроможності захистити себе і своїх людей, через 3 роки війни знову виконують функцію держави та зупиняють ганебну торгівлю з окупантом, яка збагачує олігархів по обидва боки від передової та допомагає Росії фінансувати окупацію.
З огляду на це, звертаємося:
– до Верховної Ради України із закликом визнати Росію окупантом та заборонити торгівлю з тимчасово окупованими територіями на рівні Закону України;
– до Кабінету Міністрів України із закликом скасувати розпорядження уряду від 11.01.2017 про затвердженню Плану заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження;
– до Президента України із закликом підтримати визнання російської окупації та заборону торгівлі з окупантом, не допустити силового сценарію щодо учасників блокади.

Прийнято на ХVІІ сесії Дрогобицької міської ради 17 лютого 2017 року.

З повагою

Міський голова Т.Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні