Звернення до підприємців та керівників установ міста Дрогобича
![Звернення до підприємців та керівників установ міста Дрогобича](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_7010.jpg)
Шановні підприємці та керівники установ!
У неділю, 2 квітня, у Дрогобичі відзначатимуть 27-му річницю від дня підняття національного прапора над Вежею Ратуші. Звертаємось до вас з проханням в цей день вивісити на будівлях, установах, офісах та підприємствах державні прапори. До теми:
2 квітня у Дрогобичі відзначатимуть 27-му річницю підняття прапора над Ратушею. ФОТО