Зустріли професійне свято на сцені: актори муздрамтеатру прем’єрою музичної комедії відзначили Міжнародний день Мельпомени

13:41 27 Березня 2023

27 березня своє професійне свято відзначають служителі Мельпомени. Це свято тих, для кого сцена не просто друга рідна домівка, а спосіб самовираження, лету думок та своєрідної залежності від творчого процесу, який надихає та окрилює.

З нагоди Міжнародного дня театру, в перед день свята, 26 березня, на сцені Львівського обласного музично драматичного театру імені Юрія Дрогобича – відбулася прем’єра музичної комедії «Розлучення по-варшавськи» Зигмунда Зборовського у постановці головного режисера Олександра Короля.

Перед показом прем’єри на глядачів чекав невеликій сюрприз – перегляд відеофільму, присвяченого життю театралів.

Відтак, служителів Мельпомени, вітали із їхнім днем почесні гості – міський голова Тарас Кучма, депутат Львівської обласної ради Сергій Оленич, керівництво району, а також голова профспілкової організації працівників культури і мистецтва Любов Рубан та керівник відділу культури та мистецтв ДМР Леся Татарська. Окремі слова вітань прозвучали на адресу народної артистки України Надії Цибульської з нагоди її дня народження.

Театр для нашого міста – це не просто культурне надбання, це місце, де кожен охочий може відпочити душею, надихнутись та поринути в світ творчості та сценічного мистецтва. Сьогодні наші театрали роблять те, що вміють найкраще — тримають мистецький фронт. Театр живе, театр дає нам надію і творить наше майбутнє. А від початку повномасштабного вторгнення росії на українські землі, театр виконує і ще одну важливу функцію – став осередком волонтерства. Тут готують домашні смаколики для наших військовослужбовців та передають їх на передові позиції фронту. Дякуємо за вашу свідому громадську позицію та творчий фронт, який майстерно тримаєте, – привітав акторів міський голова Тарас Кучма.

Відтак, поціновувачі прекрасного поринули у світ музичної комедії та впродовж двох дій вистави насолоджувались грою акторів та сценарієм п’єси.

Як наголосив керівник музично-драматичного театру Микола Гнатенко – театрали готові і надалі дивувати свого глядача, для цього експериментують із жанрами та постановками.

Також у планах акторів муздрамтеатру і нові гастролі, які через війну минулого року довелось практично всі скасувати. Цьогоріч є бачення із виставами відвідати Туреччину, Чехію, Австрію тощо. Ну і звісно тур містами України. Бо попри тривоги та сирени – театральне мистецтво покликане сіяти вічне, світле та життєстверджуюче у душі глядачів.

Перейти до вмісту