Зустріч на тему: «Профорієнтація учнівської молоді»
![Зустріч на тему: «Профорієнтація учнівської молоді»](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/S00526-1412561.jpg)
22 травня 2020р. у рубриці «Молодь рулить» Кризового медіа-центру «Дрогобич» відбулась зустріч у прямому ефірі на тему «Профорієнтація учнівської молоді». Представники учнівського парламенту вели конструктивний діалог із заступником начальника відділу активної підтримки безробітних Дрогобицького МРЦЗ Іванною Кушнір. Під час заходу обговорювали такі запитання : професії майбутнього та професії «пенсіонери», найбільш високооплачувані професії, як правильно вибрати професійний шлях, з чого розпочинати професійну орієнтацію та як обрати роботу до душі. Під час розмови учасники змогли отримати багато цікавої інформації про важливість профорієнтаційного тестування, платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри та що потрібно для того, щоб бути конкурентоспроможним на ринку праці.