ЗСУ потрібні військовослужбовці контрактної служби!

15:37 16 Листопада 2022

Дрогобицький районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (колишній військовий комісаріат) проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом з числа громадян України віком до 45 років (у т.ч. з числа призовників, які не проходили військову службу; військовозобов’язаних, які раніше проходили або не проходили військову службу), іноземців та осіб без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України, в першу чергу для комплектування посад членів екіпажів, розрахунків (обслуг) бойових машин, артилерії, ПТРК, ППО, розвідки, молодшого медичного персоналу з обов’язковим навчанням або перепідготовкою в навчальних центрах ЗС України або за кордоном.

На час дії воєнного стану грошове забезпечення військовослужбовців складає від 43 000 до понад 100 000 гривень, в залежності від обстановки проведення завдань за призначенням.

Військовослужбовці забезпечуються речовим майном (військовою формою), постійним харчуванням, медичним, соціальним забезпеченням.

Особам, які вперше укладають контракт терміном 3 роки виплачується одноразова грошова винагорода.

З 1 січня 2022 року одноразова грошова допомога виплачується в таких розмірах:
особам рядового складу – 19 144 гривень;
особам сержантського і старшинського складу – 21 537 гривень;

Усім, хто бажає укласти контракт зі Збройними Силами України або дізнатися більш детальну інформацію щодо проходження військової служби за контрактом звертатися до відділення рекрутингу та комплектування Дрогобицького РТЦК та СП (колишній військовий комісаріат), кімната 4 або до приміщення призовної дільниці по вул. Сагайдачного, 63.

Перейти до вмісту