Зміни до бюджету та компенсація постраждалим від надзвичайних ситуацій: відбулось позачергове засідання виконкому

11:38 24 Жовтня 2023

У Дрогобицькій міській раді відбулось позачергове засідання виконавчого комітету. На порядку денному було декілька важливих питань, які стосувались внесення змін до бюджету в частині розподілу невикористаних коштів субвенції та виділення коштів з резервного фонду бюджету Дрогобицької МТГ на виплату компенсацій мешканцям громади, які постраждали від надзвичайних ситуацій.

Мова йде про перерозподіл коштів, отриманих раніше за рахунок державної субвенції на реконструкцію стадіону «Галичина», – проект, який зараз з об’єктивних причин реалізувати не зможуть.

Відтак кошти розподілили на інші важливі напрямки, які дозволяє профінансувати чинне законодавство – на підтримку військових формувань, вдосконалення системи оповіщення в громаді та співфінансування ремонтних робіт, виконавцем яких є область.

Також членами виконкому було підтримане рішення про виділення коштів з резервного фонду бюджету Дрогобицької МТГ на виплату компенсацій п’яти мешканцям села Нижні Гаї, майно яких постраждало внаслідок надзвичайної ситуації або стихійного лиха.

Відповідно до актів та протоколу виїзного засідання комісії ТЕБ та НС, було зафіксовано пошкодження дахів будівель внаслідок ураганного вітру. Відтак п’ять мешканців отримають компенсацію, залежно від завданих стихією збитків, на загальну суму 211 160 гривень.

Також виконкомом було затверджено зміни до розподілу функціональних обов’язків керівництва міської ради в частині здійснення управління підпорядкованими підрозділами.

Перейти до вмісту