Змагались за перемогу: учні Дрогобицького наукового ліцею імені Б. Лепкого долучились до Всеукраїнської патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”)
Вражали фізичною підготовкою, ерудицією, витривалістю та гартом – днями учні Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого брали участь в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”) у середній віковій групі. Честь ліцею та міста відстоювали учні: Денис Красінський, Тетяна Гром, Назар Стецишин, Ольга Дубицька, Матвій Стрілець, Анна Муравська, Олександр Мартинюк, Мілана Костик.
Загалом чотириденне таборування в селі Бориня Самбірського району об’єднало в патріотичному пориві національно свідому молодь із різних куточків Львівщини. Не зовсім сприятливі погодні умови під час змагань стали неабиякою перевіркою учасників на витривалість і стійкість, а місцями – додавали азарту. Однак, команда ліцеїстів “Дрогобицькі вовки” (керівник рою – Роман Хомин, заступник – Оксана Зварич) достойно подолала всі випробування, продемонструвавши кмітливість, знання, високий рівень фізичної підготовки й уміння орієнтуватися на місцевості.
Також командна робота дрогобицьких ліцеїстів вирізнялась згуртованістю, духом справжнього українського патріотизму та ерудиції – це і привело їх до успіху.
За підсумками змагань рій “Дрогобицькі вовки” з-поміж 21-ї команди з усієї Львівської області виборов призові місця у двох конкурсах. Зокрема: 1 місце – в інтелектуальній вікторині “Відун” та 3 місце – у конкурсі “Пластун”.
З чим і вітаємо юних ліцеїстів та бажаємо не зупинятись на досягнутих перемогах.
Зазначимо, «Сокіл» («Джура») – всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра, що є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Організація гри в навчальних закладах спирається на учнівське самоврядування, засноване на традиціях козацького кола, вільного народного віче, і являє собою добровільне об’єднання дітей для виконання завдань гри.
Гра проводиться Міністерством освіти і науки України за сприянням інших міністерств, відомств та громадських організацій. На загальнонаціональному рівні проводиться з 2009 року. Новий поштовх у розвитку гра отримала 2015 року, коли вона була включена до Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016—2020 роки, затвердженої Указом Президента України.