Зібрали 40% – отримають ще 60%: у громаді реалізовують Програму співфінансування ремонту об’єктів благоустрою

9:10 12 Липня 2023

У Дрогобицькій громаді розпочали роботу з реалізації цільової програми співфінансування ремонту об’єктів благоустрою. В ході реалізації програми, мешканці можуть ініціювати проведення поточних ремонтів прибудинкових територій, тротуарів, доріжок, дитячих майданчиків та різних об’єктів благоустрою, маючи лише 40% коштів. Решту 60% вартості проектів оплачуватимуть з місцевого бюджету.

Відповідно до затвердженого Положення, участь у Програмі можуть брати як фізичні особи, мешканці громади, так і органи самоорганізації населення, ОСББ, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи та комунальні підприємства Дрогобицької міської територіальної громади.

Як інформують у Департаменті міського господарства, мешканцями громади (фізичними та юридичними особами) подано 14 заявок на участь у Програмі співфінансування. Більшість заявок надійшли від ОСББ міста та стосуються ремонту дорожнього покриття, брукування пішохідних доріжок та благоустрою прибудинкових територій. Дві заявки надійшли від фізичних осіб – мешканки Дрогобича та мешканки села Лішня.

Всі заявки прийняті та взяті на опрацювання.

За словами директора Департаменту міського господарства Андрія Паутинки, – над цим працює комісія, яка визначить пріоритетність та почерговість фінансування і виконання робіт.

Метою затвердженої Програми співфінансування ремонту об’єктів благоустрою є стимулювання участі мешканців у взаємодії з місцевим самоврядуванням та розвитку благоустрою території загального користування.

Перейти до вмісту