ЖКГ, освіта та соціальна сфера: відбулось чергове засідання виконкому

13:36 25 Квітня 2023

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Члени виконкому розглянули та затвердили низку важливих рішень – зі сфери житлово-комунального господарства, освітньої та соціальної сфери громади.

Розпочали роботу зі списання двох багатоквартирних житлових будинків та затвердження відновної вартості зелених насаджень, які знаходяться на земельних ділянках, що підлягають відчуженню.

Як зазначив директор Департаменту міського господарства Ростислав Пошивак, – такі вимоги є затверджені державою. Відповідно до них, під час відчуження земельної ділянки власник має сплатити відновну вартість дерев, які ростуть на цій ділянці та можуть бути видалені власником.

Сума вираховується за формулою, залежно від розміру та віку дерева. Кошти від її сплати надходитимуть до місцевого бюджету та скеровуються на висадку нових дерев та озеленення вулиць.

Окрім цього було прийняте рішення про демонтаж бетонних плит, які перешкоджають проїзду транспорту на одній з вулиць міста.

В числі питань соціального захисту члени виконкому затвердили рішення про надання грошової допомоги та затвердження статусу помічників дієздатних осіб, який не звільняє осіб від військового призову.

Відділ-служба у справах дітей підготувала рішення про захист прав дітей, а також – про відчислення кількох дітей з дитячих будинків та повернення їх батькам, у зв’язку з тим, що батьками були виправлені наявні раніше проблеми.

Також виконавчий комітет погодив рішення про розміщення конструкцій зовнішньої реклами для місцевого бізнесу та затвердив рішення про демонтаж незаконно встановлених гаражів, розташованих на вулиці Стрийській.

Окрім цього члени виконкому затвердили додаткові КВЕДи для КП «Тарком» з метою розширення діяльності підприємства та затвердили рішення про формування мережі ЗЗСО Дрогобича та Стебника з метою відповідності її вимогам Міністерства освіти України.

Перейти до вмісту