Життя міста в умовах воєнного стану: вулицю Стуса продовжують ремонтувати

15:10 10 Червня 2022

Ще одну вулицю у Дрогобичі замощують бруківкою. Попри те, що країна переживає складні часи, казначейство не проводить оплати робіт капітального характеру, у Дрогобичі продовжують реалізовувати намічені роботи.

На вулиці Стуса підрядна організація після тривалої паузи відновила ремонті роботи. Зараз триває етап брукування проїзної ділянки дороги. Підрядники наголошують, що враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, ремонти виконуватимуть поетапно, адже розуміють, що закрити вулицю для проїзду транспорту на тривалий період часу не можливо.

Сьогодні хід робіт проінспектували очільник громади Тарас Кучма та його заступник Роман Москалик.

Війна – це складний період для всієї країни. Але ми не повинні опускати рук. Надзвичайно важливо зберегти економіку громади і підтримувати місцевих підприємців. Сьогодні я особисто вдячний кожному, хто залишається у Дрогобичі і працює не лише на благо громади, її мешканців, наших гостей, а й на розвиток держави в цілому. Також дякую усім підприємцям, які сьогодні виконують будівельні роботи. Складно працювати в умовах невизначеності, але на практиці ми спільно демонструємо наскільки ми згуртовані і єдині, бо кожен з нас вірить у перемогу, – зазначає міський голова Тарас Кучма.

Нагадаємо, ремонтні роботи на вулиці Стуса стартували ще на початку листопада минулого року. Виконавцем робіт є ТОВ «Брати». Загальна вартість робіт, які включають в себе і заміну центрального водогону, в кінцевому результаті складає 4 млн. 600 тис. грн.

Перейти до вмісту