Завтра у Дрогобичі відбудеться костюмована екскурсія «Півтора міста»
![Завтра у Дрогобичі відбудеться костюмована екскурсія «Півтора міста»](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/64314000_466629957419517_3620983654768967680_n.jpg)
Хочеш побачити Дрогобич зовсім з іншого боку, аніж завжди? Хочеш почути історію нашого такого маленького, але чудового міста? Тоді приходь на костюмовану екскурсію “Півтора міста”, яка відбудеться у четвер, 13 червня, о 19:00.
Збір біля Туристично-інформаційного центру м.Дрогобича.
Вартість екскурсії всього 50 грн./особи.
Детальна інформація за тел. 0977866009
На екскурсії ви побачите: – Дім з «дрогобицькою статуєю свободи» – Віллу бургомістра Раймунда Яроша – Костел, який має вже понад 600 років – Будинок де мешкав Бруно Шульц – Віллу відомого пекаря Яна Нев’ядомського та багато іншого.
Туристично-інформаційний центр Дрогобича