Завтра «Під КОЦом» презентуватимуть перше науково-популярне видання, присвячене Дрогобицькій солеварні

13:45 30 Січня 2024

Коли? – 31 січня, 16:00

Де? – Молодіжний центр «Під КОЦом» Дрогобицького культурно-освітнього центру ім. Івана Франка, вул. І. Франка 14, другий поверх.

Завтра, 31 січня, о 16:00 в приміщенні Дрогобицького культурно-освітнього центру ім. Івана Франка, у Молодіжному центрі «Під КОЦом» відбудеться презентація першого науково-популярного видання, присвяченого одному з найдавніших постійнодіючих підприємств Європи – Дрогобицькій солеварні.

Автор видання – зберігач фондів ДІКЗ Нагуєвичі, аспірант Кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін ДДПУ ім. І. Франка Назарій Юрчишин – наймолодший вчений Дрогобича, який попри молодий вік має потужний науковий доробок та вміє легко і цікаво презентувати свої дослідження.

Видання присвячене історії соляного промислу міста Дрогобич. Читач може в короткій і водночас концентрованій формі дізнатися про промислову перлину України – Дрогобицький солевиварювальний завод, найстаріше постійнодіюче підприємство Європи, де сіль досі продовжують добувати за автентичною технологією 14 століття. Легкість подачі матеріалу і чудові ілюстрації роблять зміст зрозумілим і цікавим не лише для спеціалістів і краєзнавців, але й для пересічних читачів, відтак брошура розрахована на широке коло читачів.

До участі запрошують молодь, академічну спільноту міста та всіх, кому небайдужа історія Дрогобича. Усі присутні матимуть можливість придбати книгу з автографом та поспілкуватися з автором.

Подія організована: КЗ «Дрогобицький культурно-освітній центр ім. Івана Франка» Дрогобицької міської ради та Молодіжним центром «Під КОЦом» міста Дрогобич у співпраці з управлінням культури та розвитку туризму Дрогобицької міської ради, Державним історико-культурним заповідником «Нагуєвичі» та Туристично-інформаційним центом м. Дрогобич.

Перейти до вмісту