Завтра Дрогобицька громада зустріне полеглого 24-річного захисника Олега Штурипіту

18:28 5 Жовтня 2023

Дрогобицька громада втратила ще одного сина – під час захисту України від ворога загинув дрогобичанин Олег Штурипіта.

Олег народився 23 грудня 1998 року в Дрогобичі. У 2014 році він закінчив Опарівську гімназію, в цьому ж році вступив у Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.

У 2017 році по закінченні ліцею вступив до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. У 2021 році закінчив академію і був скерований на проходження служби. В цьому ж році у складі свого підрозділу був направлений в зону бойових дій.

Захищав Україну у складі ВЧ А-0667. Був заступником командира роти з морально-психологічного забезпечення.

Загинув воїн ще 30 березня 2022 року поблизу населеного пункту Олександрівка Херсонської області, однак тривалий час вважався зниклим безвісти.

Із рідних у воїна залишились батько, дві бабусі, дідусь.

Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті Героя – Олега Штурипіти.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

Прибуття траурного конвою з тілом загиблого Героя відбудеться завтра, 6 жовтня.  Зустрінуть воїна на Перехресті Героїв о 14:30.

О 15:00 відбудеться загальноміське прощання з загиблим на площі Ринок, після чого проведуть чин похорону в Катедральному соборі Пресвятої Трійці. Поховають Героя на Алеї Слави.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

Перейти до вмісту