Завтра Дрогобиччина зустріне тіло загиблого героя Тараса Михаця

15:52 26 Квітня 2022

Завтра, 27 квітня, Дрогобиччина зустріне тіло ще одного захисника, – Тараса Михаця, який віддав своє життя у війні з російськими загарбниками.

Тарас Михаць народився 21 квітня 1970 року в Дережичах, де і проживав. Закінчив Дрогобицьке професійне училище №19. Останні роки працював у Бориславі.

13 березня відправився на війну. Загинув 19 квітня, на 52 році життя, під час протистояння навалі російським окупантам, під селом Новозванівка на Луганщині.

У загиблого залишилась дружина та дві доньки.

Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та героя – Тараса Михаця.

Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника України назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, колег та усіх, хто знав його, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Завтра, 27 квітня, конвой з тілом Тараса Михаця прибуде на Дрогобиччину.

О 12:00 загиблого героя зустрічатимуть на перехресті Героїв, після чого тіло повезуть до його рідного дому в село Дережичі, де о 19.00 відбудеться парастас.

Похорон героя пройде в четвер, 28 квітня, о 13:00 в церкві села Дережичі.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

Перейти до вмісту