Завершила роботу 46-та сесія Дрогобицької міської ради

16:40 25 Січня 2024

Сьогодні, 25 січня, відбулось друге пленарне засідання 46-ї сесії Дрогобицької міської ради. Депутатський корпус розглянув низку земельних питань, питань зі сфери оренди та приватизації майна громади, а також затвердив кілька положень та цільових програм, які є стратегічно важливими для громади та країни в цілому.

Проекти рішень доповідали голови постійних депутатських комісій. Низку питань, які раніше набули жвавого розголосу в соцмережах, – депутати не розглядали та залишили на довивчення.

Натомість було прийнято низку рішень зі сфери землекористування, оренди та приватизації майна, які сприяють наповненню місцевого бюджету та є необхідні для мешканців громади, орендарів та землекористувачів.

Також було затверджено рішення, які стосуються фінансової підтримки програм, які працюватимуть над питаннями безпеки громади та допомоги військовим, які боронять Україну.

Ще одним з питань в порядку денному стало внесення змін до складу виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Персональний склад виконкому поповнила Оксана Матчишин, яка замінила виведену за особистим бажанням Наталію Зелді. Кількісний склад виконавчого комітету Дрогобицької міської ради залишився незмінним.

Перейти до вмісту