Завдяки творчому проекту учнів другого класу Ліцею № 4 на безкоштовне протезування вдалось відправити 37 військовослужбовців

15:05 5 Квітня 2024

Постійні обстріли, повітряні тривоги, вимушене покидання домівки та багато інших негативних чинників стали справжнім випробовуванням для багатьох людей.

Однак, усі ці проблеми дуже об’єднали українців, мотивуючи їх стати на захист рідної країни та допомагати військовим. Люди, які не взяли до рук зброї, допомагають наближати перемогу в інший спосіб. За час повномасштабного вторгнення благодійність в Україні дуже розвинулась, а до волонтерства долучились мільйони українців. Активно допомагають українським захисникам і діти, які завдяки своїм талантам привертають увагу світу до страшних подій, які відбуваються в Україні.

Про українських дітей знають у всіх куточках світу, як про тих, чиє дитинство минає під обстрілами та звуками сирен. Але у них є одна спільна мрія – найшвидше завершення війни та перемога України.

Так, учні 2-В класу Ліцею №4 імені Лесі Українки взяли участь у Міжнародному проєкті «Моя Україна – вся вмита сльозами, все тіло у ранах…». До цього проєкту були залучені і військові, які через воєнні дії залишились без кінцівок.

Так, цими днями учениця 2-В класу Кароліна Наум’як записала останню частину проекту – відеоролик з одним із захисників.

Завдяки проекту вдалось не лише привернути увагу світу до реалій життя в Україні, а й відправити на безкоштовне протезування в США 37 українських військовослужбовців.

 

Перейти до вмісту