Затверджено новий тариф на паркування транспортних засобів

12:06 16 Листопада 2021

Виконком Дрогобицької міської ради затвердив тариф на платне паркування транспортних засобів на спеціально відведених паркувальних майданчиках на вулицях Дрогобича.

Відповідно до рішення виконавчого комітету, було встановлено плату за користування місцем для паркування транспортних засобів на облаштованих паркувальних майданчиках на вулицях Миколи Лисенка, Івана Франка, Данила Галицького та Пилипа Орлика.

Вартість послуги користування паркомісцем, відповідно до розрахунків оператора, встановлено в розмірі 10 гривень за годину.

Також виконавчий комітет вніс зміни до рішення №45 від 16 лютого 2021 року, затвердивши новий тариф за користування паркомайданчиком на вулиці Шолом-Алейхема, – у розмірі 10 гривень за годину.

На цих вулицях, коштами місцевого бюджету, було облаштовано платні парковки. На вулиці Шолом-Алейхема паркувальний майданчик вже працює, – після рішення виконкому вартість паркування тут зросте до 10 гривень.

Що ж стосується паркувальних майданчиків на вулицях Лисенка, Франка, Галицького та Орлика, то після рішення виконкому, тут буде встановлено спеціальні термінали, за допомогою яких можна буде оплатити послугу паркування автомобіля та здійснити ряд інших фінансових операцій.

Після встановлення терміналів, вищезгадані парковки будуть експлуатуватись та відкриють мешканцям і гостям міста додаткові місця в центральній частині міста, де можна законно та безпечно залишити свій автомобіль.

Ми плануємо, що роботи з повного облаштування нових паркувальних майданчиків та обладнання їх терміналами, буде завершено до кінця цього року, – наголосив профільний заступник міського голови Роман Москалик.

Перейти до вмісту