Заступник міського голови Юрій Кушлик провів черговий прийом громадян

11:29 2 Квітня 2024

Сьогодні, 2 квітня, у світлиці Дрогобицької міської ради відбувся черговий прийом громадян. Його провів заступник міського голови з гуманітарних та соціальних відносин Юрій Кушлик.

На прийом до посадовця зареєстрували кілька звернень від мешканців Дрогобича, одне з яких – колективне.

Мешканка Дрогобича звернулась з питанням одноразових грошових виплат з місцевого бюджету для військовослужбовців. Такі виплати не є обов’язковими та приймаються за можливості та наявності коштів – індивідуально кожною громадою.

У Дрогобичі такої програми досі не було. Як зазначив під час прийому, начальник відділу соціально-психологічної, правової підтримки та взаємодії з захисниками, захисницями та членами їх сімей Олексій Сухов, такі програми мають декілька громад на Львівщині. Кожна громада затверджує рівень одноразової виплати, відповідно до наявних фінансових спроможностей – у когось це 20 тисяч гривень, у когось 10 тисяч гривень, які одноразвоо виплачують з місцевого бюджету сім’ям військовослужбовців громади.

У Дрогобицькій громаді проект такої програми вже напрацювали, однак наразі вона ще не пройшла погоджень та не затверджена сесією міської ради.

З колективним зверненням до заступника міського голови прийшли мешканці вулиці Трускавецької, які сусідять з землями сільськогосподарського призначення, наданими в оренду ТОВ «Агро-Гірка».

Між сусідами давно присутній земельний спір. Дрогобицька міська рада підтримувала мешканців, так як орендар земельної ділянки свого часу вдався до правових хитрощів у розробці нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, що суттєво занизило орендну плату, яку отримує місцевий бюджет. Однак наразі рішення суду – були на стороні приватної фірми, відтак місто було зобов’язане укласти договір оренди на таких умовах.

Мешканці вулиці, подвір’я яких суміжать з ділянкою, продовжують скаржитись на діяльність фірми та виступають проти того, щоб ділянка була засіяна сільськогосподарськими культурами. Головні побоювання стосуються обробки землі пестицидами.

Як наголосив Юрій Кушлик – місто не може перешкоджати господарській діяльності підприємства, однак звернеться з офіційними листами до фірми, аби наголосити на важливості дотримання норм чинного законодавства у своїй діяльності.

Також мова йшла про облаштування зупинки біля села Модричі та необхідності вжиття заходів для обмеження швидкості транспортних засобів на відрізку дороги Дрогобич-Трускавець.

До прийому громадян були залучені керівники та представники відповідальних структурних підрозділів ради.

Нагадуємо, на особистий прийом до міського голови чи його заступників можна записатись у кабінеті №104 міської ради.

Ознайомитися з графіком прийомів можна за посиланням: http://surl.li/iufmp .

Перейти до вмісту