Засідання сесії перенесено на післяобідню пору
![Засідання сесії перенесено на післяобідню пору](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_4223-scaled.jpg)
Сьогодні, 20 липня, на 10:00 було заплановано чергове засідання сесії Дрогобицької міської ради. Однак, через відсутність кворуму, засідання перенесли на 14:00.
До слова, перед початком засідання, до міської ради прибули представники ТЦК та СП, які вручили депутатам повістки.
Опісля очільник громади зазначив, що отримання повістки – це честь, а не покарання. В умовах воєнного стану – це обов’язок кожного. Відтак подякував депутатам і службовцям, які вже перебувають у лавах ЗСУ, НГУ, Тероборони та ДФТГ і з честю виконують свій обов’язок перед Україною.