АНОНС: Запрошуємо на святковий концерт “З любов’ю у серці”
![АНОНС: Запрошуємо на святковий концерт “З любов’ю у серці”](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/123-2.jpg)
19 лютого 2017 р. о 16.00 годині у Народному домі імені Івана Франка відбудеться святковий концерт “З любов’ю у серці”. Запрошуємо на мистецьке дійство дрогобичан та гостей міста.
19 лютого 2017 р. о 16.00 годині у Народному домі імені Івана Франка відбудеться святковий концерт “З любов’ю у серці”. Запрошуємо на мистецьке дійство дрогобичан та гостей міста.