Запрошуємо на концерт «Відчинися життя»
![Запрошуємо на концерт «Відчинися життя»](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/3409001.jpg)
В п’ятницю, 2 вересня, в Львівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Юрія Дрогобича (м. Дрогобич, вул. Театральна, 1) відбудеться концерт «Відчинися життя», організований Львівським обласним осередком ГО «Українська спілка інвалідів – УСІ». У концерті візьмуть участь оркестр Національного драматичного театру ім. Марії Заньковецької, незрячі вокалісти з різних куточків України та відомі українські артисти.
Початок концерту о 18 годині, вхід вільний.