Запрошення до участі у Конкурсі в межах Мікропроекту «Енергозбереження у житловій будівлі»

Запрошення до участі у Конкурсі в межах Мікропроекту «Енергозбереження в житловій будівлі за адресою вул. Прорізна, 8, в м. Дрогобич. Капітальний ремонт: заміна вікон та дверей, утеплення фасаду»

1. ОСББ «Альянс» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують кваліфікованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт в межах Мікропроекту «Енергозбереження в житловій будівлі за адресою вул. Прорізна, 8, в м. Дрогобич. Капітальний ремонт: заміна вікон та дверей, утеплення фасаду» (Львівська область).

Загальнобудівельні роботи: утеплення фасаду, встановлення вікон та дверей у під´їздах, тощо.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2. Тендерну документацію безкоштовно можна отримати за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Прорізна, 8, ОСББ «Альянс» або електронною поштою на запит учасника торгів. Пропозиції повинні залишитись чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10:30 год. 18 серпня 2016 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру (розкриття пропозицій конкурсних торгів відбудеться у приміщенні Дрогобицької міської ради, кабінет 31 “Святлиця”, Площа Ринок, 1, м.Дрогобич, Львівська область, 82100). Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Розкриття конкурсних пропозицій відбудеться 18 серпня 2016р об 11.30 в приміщенні Дрогобицької міської ради, пл. Ринок, 1, м. Дрогобич.

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: 82104, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Прорізна, 8, кв.9 ОСББ «Альянс» або за телефоном (067)6701320 Ткач Галина, (067)8379264 голова правління Ткач Богдан Богданович. (osbbalyance@gmail.com).

Запрошення до участі у Конкурсі в межах Мікропроекту «Енергозбереження в житловій будівлі за адресою вул. В. Великого,44. Капітальний ремонт: заміна вікон та дверей, оснащення системи освітлення датчиками руху»

1. ОСББ «Відродження-2016» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують кваліфікованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт в межах Мікропроекту «Енергозбереження в житловій будівлі за адресою вул. В. Великого,44. Капітальний ремонт: заміна вікон та дверей, оснащення системи освітлення датчиками руху» (Львівська область, м. Дрогобич).

Загальнобудівельні роботи: демонтаж віконних та дверних коробок. Встановлення вікон та дверей. Віконних та дверних укосів. Встановлення датчиків руху .

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2. Тендерну документацію безкоштовно можна отримати за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. В. Великого, 44, ОСББ «Відродження-2016». Пропозиції повинні залишитись чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10:25 год. 18 серпня 2016 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру (розкриття пропозицій конкурсних торгів відбудеться у приміщенні Дрогобицької міської ради, кабінет 31 “Святлиця”, Площа Ринок, 1, м.Дрогобич, Львівська область, 82100). Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: 82100, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. В. Великого, 44 або за телефоном 098-4106721 – Галина Стисло (galinka.s@ukr.net).

Запрошення до участі у Конкурсі в межах Мікропроекту «Енергозбереження в житловій будівлі за адресою:, вул. Самбірська, 72 в м. Дрогобичі. Заміна вікон, оснащення освітлення датчиками руху, капітальний ремонт системи водопостачання та водовідведення»

1. ОСЖБ «ЖБК «Маяк» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують кваліфікованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт в межах Мікропроекту «Енергозбереження в житловій будівлі за адресою:, вул. Самбірська, 72 в м. Дрогобичі. Заміна вікон, оснащення освітлення датчиками руху, капітальний ремонт системи водопостачання та водовідведення».

Загальнобудівельні роботи: демонтаж та встановлення вікон на сходових клітках будинку та підвалі, капітальний ремонт системи водопостачання та водовідведення та встановлення в під’їздах давачів руху.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2. Тендерну документацію безкоштовно можна отримати за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Самбірська, 72/101, ОСЖБ «ЖБК «Маяк». Пропозиції повинні залишитись чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10:00 год. 18 серпня 2016 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру (розкриття пропозицій конкурсних торгів відбудеться у приміщенні Дрогобицької міської ради, кабінет 31 “Святлиця”, Площа Ринок, 1, м.Дрогобич, Львівська область, 82100). Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: 82100, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Самбірська, 72/101 або за телефоном 067-835-71-44 – Віра Бурмас (osbbmayak72@gmail.com).

Запрошення до участі у Конкурсі робіт в межах Мікропроекту «Енергозбереження в житловій будівлі за адресою вул. М.Грушевського, 103, в м.Дрогобич. Капітальний ремонт шатрового даху і заміна вікон»

1. ОСББ «Мрія-2016» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують кваліфікованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт в межах Мікропроекту «Енергозбереження в житловій будівлі за адресою вул.М.Грушевського, 103, в м. Дрогобич. Капітальний ремонт шатрового даху і заміна вікон».

Загальнобудівельні роботи: демонтаж старого покриття даху, улаштування покриття із метало профілю, заміна віконних блоків., встановлення відливів та підвіконників, опоряджувальні роботи з відкосами.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2. Тендерну документацію безкоштовно можна отримати за адресою: Львівська обл., м.Дрогобич, вул.М.Грушевського, 103, ОСББ «Мрія-2016». Пропозиції повинні залишитись чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 11:00 год. 18 серпня 2016 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру(розкриття пропозицій конкурсних торгів відбудеться у приміщенні Дрогобицької міської ради, кабінет 31 “Святлиця”, Площа Ринок, 1, м.Дрогобич, Львівська область, 82100). Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: 82100, Львівська обл., м.Дрогобич, вул.М.Грушевського, 103 або за телефоном 098 737 67 03 – Мицак Ірина, 096 202 25 09 Харів Іван.

Запрошення до участі у Конкурсі в межах Мікропроекту «Енергозбереження в житловій будівлі за адресою вул.Коновальця, 9/1, в м. Дрогобич. Капітальний ремонт м’якого даху, заміна вікон та дверей»

1. ОСББ «Резон» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують кваліфікованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт в межах Мікропроекту «Енергозбереження в житловій будівлі за адресою вул.Коновальця, 9/1, в м. Дрогобич. Капітальний ремонт м’якого даху, заміна вікон та дверей».

Загальнобудівельні роботи: Улаштування покрiвель рулонних з матерiалiв, заміна віконних блоків, заміна дверей, встановлення відливів та підвіконників, опоряджувальні роботи з відкосами, опорядження фасаду, поліпшене штукатурення оголених стін цоколя тощо.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2. Тендерну документацію безкоштовно можна отримати за адресою: Львівська обл., м.Дрогобич, вул.Є.Коновальця, 9/1, ОСББ «Резон». Пропозиції повинні залишитись чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 12:00 год. 18 серпня 2016 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру(розкриття пропозицій конкурсних торгів відбудеться у приміщенні Дрогобицької міської ради, кабінет 31 “Святлиця”, Площа Ринок, 1, м.Дрогобич, Львівська область, 82100). Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: 82100, Львівська обл., м.Дрогобич, вул.Є.Коновальця, 9/1 або за телефоном 067 35 37 172 – Марія Іванівна Вітульська.

Інформація: Відділ економіки

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні