Закликаємо громадян бути максимально обережними, – дирекція КП «Служба муніципального управління»
![Закликаємо громадян бути максимально обережними, – дирекція КП «Служба муніципального управління»](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211214_151101-1-scaled.jpg)
КП «Служба муніципального управління» закликає дрогобичан та гостей міста бути максимально обережними на вулицях.
Через велику кількість опадів, налипання мокрого снігу та обледеніння, виникла загроза зсуву снігу з багатоповерхівок, появи бурульок, обвалу гілок дерев та обриву ліній електропередач. Вже другий день комунальні служби спільно з надзвичайниками проводять роботи з ліквідації наслідків снігопаду: чистять дахи від снігу та бурульок, прибирають повалені дерева та обламані гілки.
У зв’язку з цим, КП «СМУ» просить перехожих бути максимально обережними, остерігатися зсуву снігу чи падіння бурульок, по можливості, обходити ділянки пішохідних зон, які знаходяться під деревами. Також це стосується водіїв, які паркують автомобілі поруч з будівлями чи деревами.
Бережіть себе та пам’ятайте про особисту безпеку в зимовий період!
Також закликаємо громадян повідомляти про виявлену загрозу зсуву снігу, обледеніння чи обвалу дерева на міську «Гарячу лінію» – (0324) 410-160, (098) 78-38-370.
До слова, нагадуємо Правила забезпечення благоустрою земельних ділянок, наданих у власність чи користування підприємств, установ, організацій та громадян.