Заклади освіти готуються до нового навчального року: тривають ремонтні роботи та перевірка укриттів

10:57 21 Червня 2023

Літо пора не лишень канікул, але й підготовки навчальних закладів міста та територіальної громади до старту нового навчального року. За інформацією відділу освіти ДМР – ремонтні роботи стартували в таких закладах дошкільної освіти: ЗДО №30 «Волошка» – там триває поточний ремонт даху, Унятинський НВК – здійснюють аварійно-відновлювальні роботи фасаду, Снятинська гімназія – благоустрій території, пішохідна зона.

Окрім цього, у найближчій перспективі розпочнуть ремонті роботи в Добрівлянській НВК – там здійснять благоустрій території та пішохідної зони.

У ЗДО №19 «Полуничка» – проведуть поточний ремонт стелі, у ЗДО «Бджілка» Гаї Бійничі – ремонтуватимуть пішохідну зону та проведуть благоустрій території.

Станом на середину червня уже звершено поточний ремонт покриття підлоги в ЗДО № 6 «Веселка».

Кошти на ремонтні роботи скерував відділ освіти із місцевого бюджету.

Окрім цього, в усіх навчальних закладах міста та територіальної громади триває інтенсивна підготовка до нового навчального року та опалювального сезону. Низку робіт буде проведено силами навчальних установ.

Також у місті та територіальній громаді приводять до ладу шкільні укриття. Відсутність належної підготовки та дотримання усіх належних вимог може призвести до зриву навчання в офлайн-режимі. А саме на офлайн-навчанні, а не на змішаних його формах наголошує як департамент освіти та науки Львівської ОВА так і керівник ЛОВА Максим Козицький.

Як поінформував начальник відділу з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ДМР Ігор Юзьв’як – впродовж останніх тижнів спеціальна комісія здійснювала обстеження укриттів навчальних закладів Дрогобича та територіальної громади. До 25 червня має бути сформовано розгорнутий перелік виявлених недоліків в укриттях по усіх навчальних закладах. Також буде визначено термін на їхнє усунення. Якщо укриття закладі загальної середньої освіти в повній мірі не будуть підготовлені до початку нового навчального року – в таких освітніх установах старт навчання із першого вересня може не відбутись.

Перейти до вмісту