Заходи щодо детінізації зайнятості
![Заходи щодо детінізації зайнятості](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/CIMG9145-scaled.jpg)
На виконання доручення про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості в Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості проведені «інформаційні семінари із загальних питань зайнятості», в яких висвітлювались переваги задекларованої праці і соціального захисту та наголошувалось на недопустимості нелегальних трудових відносин.
Учасники семінарів отримали відповідні інформаційні буклети з роз’ясненнями Державної служби з питань праці.
Л.Кушнір, провідний фахівець Дрогобицького МРЦЗ