Захід у онлайн-режимі.
![Захід у онлайн-режимі.](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG_20200902_100452_4-scaled.jpg)
09.09.2020р. у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості дистанційно відбувся інформаційний вебінар на тему: «Сучасні джерела пошуку роботи». Учасники заходу у онлайн-режимі ознайомилися з такими питаннями: планування пошуку роботи в умовах карантину, сучасні джерела інформації про вакансії, електронні сервіси служби зайнятості, шахрайства при працевлаштуванні, а також були поінформовані про проходження тестування на платформах: «Моя професія: консультаційна мережа» та «Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри». На завершенні вебінару слухачі ставили запитання та отримували на них відповіді.
Катерина Мисишин