Захід у онлайн-режимі
![Захід у онлайн-режимі](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/06/IMG-cd3b708ca52e451958e2dace1c4d5d5d-V.jpg)
10.06.2020р. у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості дистанційно відбувся інформаційний вебінар на тему: «Сучасні джерела пошуку роботи». Учасники заходу у онлайн-режимі ознайомилися з такими питаннями: планування пошуку роботи, сучасні джерела інформації про вакансії в умовах карантину, електронні сервіси служби зайнятості, шахрайства при працевлаштуванні, а також були поінформовані про проходження тестування на платформах: «Моя професія: консультаційна мережа» та «Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри». На завершенні вебінару слухачі ставили запитання та отримували на них відповіді.
Катерина Мисишин