Загинув захисник України, дрогобичанин Олег Гільжинський: вічна пам’ять Герою

16:16 1 Березня 2024

Дрогобицька громада втратила у війні з російським загарбником ще одного Героя – під час захисту України від ворога загинув дрогобичанин Олег Гільжинський.

Народився воїн 30 травня 1998 року. Проживав у Дрогобичі на вулиці Самбірській. Навчався у Дрогобицькому ліцеї №1, згодом у Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського на радіотехнічному факультеті.

Із перших днів повномасштабного вторгнення Олег покинув роботу інженером та став на захист України в лавах ТРО. Брав участь в боях за звільнення Київщини. Згодом приєднався до 47 ОМБр «Магура».

Під час виконання бойових завдань в найгарячіших точках, проявляв хоробрість, людяність та інженерний хист. Він боронив Україну до останнього подиху, не покидаючи без підтримки своїх побратимів, рятуючи як людей, так і тваринок – бо мав дуже чуйне та щире серце.

Загинув воїн 27 лютого при виконанні бойового завдання та евакуації пораненого побратима в районі населеного пункту Бердичі на Донеччині.

З рідних у загиблого Героя залишились мати, наречена Катерина, яка служила з Олегом в одній бригаді, бабуся, дідусь.

Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та Героя – Олега Гільжинського.

Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.

Зустріч траурного конвою з тілом захисника очікується завтра, 2 березня. Точний час прибуття, проведення парастасу та чину похорону повідомимо додатково.

Вічна пам’ять Герою!

Перейти до вмісту