Загинув захисник України Святослав Соломчак: завтра відбудеться зустріч Героя!

15:24 8 Жовтня 2023

Завтра Дрогобицька громада зустріне ще одного Героя, який віддав своє життя за Україну – 37-річного Святослава Соломчака.

Святослав народився 29 липня 1986 року. Проживав у селі Мокряни, Дрогобицького району. Навчався в Малій академії мистецтв у Підбужі, потім у Львівській національній академії мистецтв.

З перших днів війни Святослав поривався стати на захист України, записувався до лав ЗСУ, однак спершу йому відмовили та поставили в чергу. Відтак перші місяці повномасштабного вторгнення Святослав присвятив волонтерській роботі.

Влітку 2022 року Святослав Соломчак таки поповнив лави ЗСУ. Вже наприкінці серпня 2022 року він поїхав на полігон, згодом був на навчанні в Англії, після чого відправився на передові позиції фронту. Захищав Україну в складі 1 окремої бригади спецпризначення імені Івана Богуна, ВЧ А-4626.

Близько року перебував на Харківському напрямку фронту. Останні кілька місяців виконував бойові завдання з захисту України на Донеччині.

На жаль, 6 жовтня 2023 року в Сіверську на Донеччині Святослав загинув, потрапивши під ворожий обстріл.

З рідних у воїна залишились донька, мати та дві сестри.

Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті Героя – Святослава Соломчака.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

Прибуття траурного конвою з тілом загиблого очікується завтра, 9 жовтня, о 14:00 на Перехресті Героїв.

Згодом, о 14:30 на площі Ринок відбудеться загальноміське прощання на площі Ринок. Чин похорону проведуть о 15:00 в Катедральному соборі Пресвятої Трійці.

Поховають Героя на Алеї Слави.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

Перейти до вмісту