Загинув захисник України Євген Похлеба: завтра відбудеться зустріч Героя

19:30 24 Липня 2023

У війні з російськими окупантами Дрогобицька громада втратила ще одного Героя. Днями під час виконання бойових завдань з захисту України загинув мешканець Дрогобича Євген Похлеба.

Євген Похлеба народився 23 серпня 1983 року неподалік Кривого Рогу. Впродовж багатьох років проживав у Дрогобичі. Був знаним та комунікабельним чоловіком, працював на ТзОВ «Львівська пивна компанія» у Дрогобичі.

В час повномасштабного вторгнення росії на українські землі, Євген перебував за кордоном. Однак чоловік повернувся додому та одразу ж став на військовий облік. Навчаючись на очній формі навчання, дрогобичанин не скористався своїм правом на відстрочку від служби, а добровільно став на захист України. З 13 січня 2023 року перебував на передових позиціях фронту, захищати рідну землю у складі 24-ої окремої механізованої бригади імені Короля Данила.

Євген був командиром 2 мотопіхотного відділення, 2 мотопіхотного взводу, 2 мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону ВЧ А-0998.

На жаль 22 липня 2023 року, під час ведення оборонного бою в районі населеного пункту Дружба Донецької області, Євген загинув, отримавши несумісні з життям поранення.

З рідних у захисника залишились батьки, дружина та син.

Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та Героя — Євгена Похлеби.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

Прибуття конвою з тілом захисника очікується завтра, 25 липня. Час прибуття конвою до Перехрестя Героїв – 15:00. Звідти домовину з тілом загиблого повезуть додому – на вулицю Зварицьку, 70, де о 19:00 проведуть парастас.

В середу, 26 липня, об 11:00 відбудеться загальноміське прощання на площі Ринок, після чого з Катедрального Собору Пресвятої Трійці проведуть чин похорону.

Поховають загиблого на Алеї Слави.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

 

Перейти до вмісту