Загинув захисник України, дрогобичанин Ігор Кундич: вічна пам’ять Герою!

9:22 18 Травня 2023

Чергова втрата спіткала Дрогобицьку громаду – під час захисту України від ворога загинув ще один Герой, – 54-річний Ігор Кундич.

Ігор народився 23 червня 1968 року, проживав у Дрогобичі на вулиці Нечая. Навчався у Дрогобицькій ЗОШ №8, згодом у Дрогобицькому механіко-технологічному коледжі. Працював на Долотному заводі, згодом займався приватними ремонтними роботами.

З початком повномасштабного вторгнення ворога, Ігор вже з березня вирушив на фронт та став на захист України. Служив старшим сержантом 4-ої окремої танкової бригади ЗСУ.

Дрогобичанин більше року мужньо виконував бойові завдання з захисту рідної країну, практично весь час перебуваючи на передових позиціях фронту. На жаль, 23 квітня воїн отримав сильні поранення в Бахмуті. Незважаючи на спроби лікарів врятувати йому життя, 12 травня дрогобичанин помер.

У Героя залишились батьки, дружина, донька та два сини.

Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та Героя — Ігоря Кундича.

Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.

Прибуття конвою з тілом захисника очікується завтра, 19 травня. Час прибуття, проведення парастасу та чину похорону уточнюється.

Похорон відбудеться в церкві Вознесіння Господнього. Поховають Героя на кладовищі на вулиці Пилипа Орлика.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

Перейти до вмісту