Задекларуйте право на податкову знижку

9:04 2 Липня 2021

Дрогобицький сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що декларацію про майновий стан і доходи з метою отримання податкової знижки, платники податків подають за місцем податкової адреси.
У формі декларації для платників податків, які декларують право на податкову знижку, введено окрему позначку у розділі категорія платника, у зв’язку з тим, що такі платники мають окремий строк подання податкової декларації — по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.
Також передбачено окремий додаток ФЗ для здійснення розрахунку суми податку, на яку зменшуються податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб, у зв’язку із використанням права на податкову знижку.

При направленні декларації засобами електронного зв’язку можливо скористатися електронним сервісом в «Електронному кабінеті», який передбачає часткове автоматичне заповнення декларації на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна.

Також, податкову декларацію можна подати особисто або уповноваженою на це особою, або надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

Дрогобицький сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
ГУ ДПС у Львівській області

Перейти до вмісту