За вагомі успіхи у навчанні: у Дрогобичі відзначили золотими та срібними медалями кращих випускників

8:36 28 Червня 2024

Свято відзначення обдарованих випускників громади у Дрогобичі провели 27 червня. Церемонія нагородження, за традицією, відбулась в Музично-драматичному театрі імені Юрія Дрогобича.

У просторому залі зібрались випускники, їхні батьки, педагоги, керівники навчальних закладів, яких із успішним завершенням навчального року вітали очільник громади Тарас Кучма, заступник міського голови з гуманітарних та соціальних відносин Юрій Кушлик, а також керівник відділу освіти Роман Грицай.

Захід розпочали із Гімну України та Хвилини мовчання за загиблими воїнами і цивільним населенням.

Поблагословив випускників на щасливе майбутнє та нові навчальні звершення у їхньому житті отець-декан Іван Паньків.

Ви навчалися у непростий час – час ковіду, відтак повномасштабного вторгнення. Ваші знання покликані принести в майбутньому добрі плоди для вас та України загалом. Тож вітаю вас, випускники, з першим вдалим здобутком в житті і бажаю, щоб ви вступили в омріяні вузи та несли світло правди та віри по житті. З Божою допомогою крокуйте у доросле життя та творіть добро”,звернувся до випускників отець Іван Паньків. 

Коли слово взяв міський голова Дрогобича Тарас Кучма то закликав молодь гідно тримати свій фронт завдань: здобувати освіту та ставати висококласними спеціалістами у різних сферах. Адже Україні потрібні гідні будівничі.

Дрогобич має ким пишатись. Наше місто горде потужними освітянськими закладами, які щорічно випускають у світ хороших та талановитих спеціалістів. Наші учні, попри радість свята, у цьому навчальному році пережили чимало – сотні сирен, а хтось і втрату рідних, через війну. На дитячі плечі лягли абсолютно не дитячі випробування. У цей святковий, але такий непростий час, я бажаю кожному із вас мужньо тримати свій стержень, стержень моральних чеснот, віри та глибоких знань. Пам’ятайте – ви майбутні будівничі нашої нації. Ви наша гордість та віра! Нехай щедрою до вас буде доля і мирним небо!”, – наголосив Тарас Кучма.

Кульмінацією свята було нагородження випускників золотими та срібними медалями. Цю почесну місію доручили Тарасу Кучмі та керівнику відділу освіти Роману Грицаю. Цьогоріч за вагомі досягнення в навчанні золотими медалями відзначено 46 одинадцятикласників, срібні медалі отримали 18 випускників. Серед медалістів і школярі навчальних закладів територіальної громади. 

На завершення свята усім присутнім у залі подарували кілька патріотичних номерів творчі танцювальні та співочі колективи шкіл.

Ведучою заходу була – Наталія Брильовська.

Перейти до вмісту