За успішні результати мультипредметного тесту двадцять сім школярів отримають стипендію міського голови

10 Серпня 16:03

З минулого року у зв’язку з воєнними діями в Україні ЗНО замінили національним мультипредметним тестом. Така форма тестування є тимчасовою на період воєнного стану.

10 серпня на черговій сесії Дрогобицької міської ради було прийнято рішення про надання премії міського голови найкращим учасникам національного мультипредметного тесту.

Як повідомив керівник відділу освіти Роман Грицай, обсяг програми у фінансовому еквіваленті складає 100 тис. грн. Відтак, погоджено з депутатами та прийнято рішення, що талановиті учні, які здобули по 200 балів з будь-якого предмету, який включений в національний мультипредметний тест, будуть нагороджені за свої старання та отримають премію в розмірі 3 тис. грн.

Посадовець наголосив, що за результатами цьогорічного тестування – 27 талановитих школярів Дрогобича та територіальної громади отримали по 200 балів із тестування.

Якщо учень здав один або три предмети з мультипредметного тесту на 200 балів – він має можливість згідно затвердженої програми отримати за кожні 200 балів стипендію у розмірі 3 тис. грн. Підтримка талановитої молоді є та була одним із важливих пріоритетів у роботі органу місцевого самоврядування. До війни талановитим учням міста виплачували стипендію міського голови за кращі результати в ЗНО та інші вагомі успіхи в навчанні. Вдячний колегам-депутатам за прийняте рішення, – прокоментував Роман Грицай.

Перейти до вмісту