За тиждень, що минув в медичні установи Дрогобича та Стебника шпиталізовано 497 пацієнтів: серцеві недуги б’ють рекорд

13:29 29 Квітня 2024

Такі дані на щотижневій апаратній нараді, 29 квітня, озвучив керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба. За його словами в громаді на сталих показниках тримається рівень захворюваності на гострі респіраторні недуги – так, кількість пацієнтів, у яких діагностовано ГРВІ за останні сім днів становить – 253 особи. Із цієї кількості недужих, наразі, найбільше хворіють діти та підлітки – високі показники захворюваності спостерігаються у вікових групах 5-14 років та 15-17 років.

Що стосується шпиталізацій – то за словами Володимира Чуби за тиждень, що минув ушпиталено в лікарняні установи Дрогобича та Стебника 497 пацієнтів,  проведено 56 хірургічних втручань. Із загальної кількості недужих 13 осіб ушпиталено із інфарктами, 22 – з інсультами.

Медики вчергове закликають мешканців Дрогобицької громади при будь-яких перших ознаках хвороби звертатись за медичною допомогою до сімейних лікарів, а не займатись самолікуванням. Адже будь-яку недугу легше вилікувати на початковому етапі.

Маємо і приємні новини. За тиждень, що минув у пологовому відділенні міста народилось 19 малюків. Із них – 11 хлопчиків та 8 дівчаток, – зазначив Володимир Чуба.

Перейти до вмісту