За останній тиждень в регіоні на ковід занедужало 82 осіб – медики констатують спад захворюваності

11:25 20 Грудня 2021

Захворюваність на ковідну недугу на Дрогобиччині поступово іде на спад – такі дані 20 грудня озвучив на щотижневій оперативній нараді у Дрогобицькій міській раді керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба. За словами головного медика міста – за останні сім днів ковід підтвердили у 82 осіб. Тоді як позаминулого тижня недужих було – 139.

– Що стосується Дрогобича то можемо констатувати, що захворюваність вдвічі зменшилася. За минулий тиждень ковід підтверджено в 23 осіб, в Стебнику занедужало – 6 мешканців, у Трускавці – 6, у Бориславі та Східниці – 17, в районі – 30. Однак, не дивлячись на зниження ковідної недуги, закликаємо мешканців дотримуватися епідемічних норм та не нехтувати масковим режимом в місцях масового скупчення населення,, – зазначив Володимир Чуба.

Що стосується Стебницької лікарні – то станом на ранок 20 грудня там ушпиталено 42 особи. Із них – 5 пацієнтів у реанімації, 1 – підключений до апарату ШВЛ. За останню добу шпиталізовано 2 особи, 1 – померла.

Зменшилися, за словами медиків, останнім часом і темпи вакцинації населення – так загальні показники по імунізації на Дрогобиччині наступні:  першу дозу вакцини отримали 36,273 осіб, другу дозу – 31,407 мешканців, третю дозу – 2 особи.

Перейти до вмісту